День Святого Миколая

19 грудня - День Святого Миколая

В  Україні , за традицією , в цей день батьки вночі кладуть подарунки під подушки , зберігаючи у таємниці свою причетність до подарунків, для того, щоб діти вірили у чудо, звершуване Святим  і вчилися бути  милосердними.

Діти довго чекають на це свято, поводять себе чемно, аби отримати від Святого Миколая подарунки.

У день Святого Миколая учні 4-В класу разом із своїм класним керівником підготували гарне  театралізоване свято Миколая. Діти  мали нагоду  подякувати за всі подарунки, які приніс Миколай. Вони розповідали вірші,співали пісні про Святого Миколая, розгадували загадки і виконували танцювальні композиції. Святий Миколай роздав дітям подарунки і закликав бути добрими і милосердними, чуйними і чемними, допомагати один одному та  не бути байдужими.

30.12.2013 | Aдмін