Всеукраїнський тиждень права

У школі з 09 по 13 грудня 2013 року було проведено Всеукраїнський тиждень права.

У рамках тижня права була проведена змістовна робота, яка сприяла підвищенню рівня правових занять учнів школи.

Учні    11-В класу підготували радіолінійнку  «Конституційні права та обовязки громадян України». 10 грудня проведено Всеукраїнський урок на тему «Права людини» з нагоди проголошення Загальної декларації прав людини. Серед учнів 5-6 класів відбувся конкурс малюнків  «Мої права», серед учнів 7-8 класів – конкурс малюнка «Право в мультфільмах», а серед 9-11 класів – конкурс плакатів «Проблеми права в Україні». Учителі історії і правознавства Скирта Л.В. та Сириця Л.С. провели КВК серед учнів 9-х класів «Право у нашому житті». Переможці КВК були нагородженні грамотами. Учні 11-В класу (класний керівник учитель історії Охрімов І.В.) провели рольову гру «Судове засідання».

Протягом тижня учні 9-11 класів переглянули документальний фільм «Шахта №8 , а учні 5-11 класів - відеоролик присвячений 65-річниці Загальної декларації прав людини. Відбулася зустріч учнів 9-В класу з працівниками правоохоронних органів з теми «Кримінальна і адміністративна відповідальність неповнолітніх».

Протягом тижня відбулися загальношкільні батьківські збори, на яких для батьків були прочитані лекції на теми: «Виховання любов’ю» (1-4 кл., Вилиш Н.А.), «Конфліктні ситуації підлітків з батьками та вчителями» (5-8 кл., Скобелєва Д.В.), «Спілкування підлітків з дорослими та ровесниками» (9-11 кл., Озерова Л.В.), «Безпека дитини у всесвітній мережі. Поради батькам.» (9-11 кл., Синолицька О.А.), «Насильство як соціальна проблема» (5-8 кл., Чірва С.М.)

У шкільній бібліотеці обладнана виставка літератури «Закон.Мораль.Право»

Правовихована робота у школі проводиться постійно і спрямована на поглиблення правової освіти учнів та попередження правопорушень серед неповнолітніх.

13.12.2013 | Aдмін