Сузір'я талантів 2013

29 листопада у школі відбувся феєричний конкурс під назвою «Сузір’я талантів»

До цього конкурсу учні готувалися заздалегідь, тому і  видався  він дійсно яскравим  і неповторним  святом. Завдяки цьому заходу, діти розкрили свої творчі здібності і проявили свій талант.  У конкурсі прийняли участь учні від 3 по 10 клас і кожен продемонстрував те, що найбільше йому вдається. Тут співали сучасні та українські пісні, звучала рок музика , учні виконали сучасні танцювальні композиції, які вразили глядачів. Неперевершеним був виступ дуету Плотнікових,  батька – Федіра Юрійовича та сина Максима, які   у своєму виступі професійно продемонстрували гру на музичних інструментах. А учні 8-В вразили своєю масовістю, виконавши сучасну танцювальну композицію.

Завершальним  і яскравим був виступ члена журі , випускниці нашої школи Бондар Лесі, яка запалила глядачів виконанням  своєї пісні . По закінченні  конкурсу журі підвели підсумки та нагородили учасників дипломами  за номінаціями.

Фоторепортаж  події можна переглянути ТУТ

05.12.2013 | Aдмін