Хліб – наше багатство

З давніх часів і у всіх народів найбільшою святістю був хліб. Про нього писали поети і мислителі, він прославлявся в піснях і думах. Коли його не ставало, приходило лихо. Недаремно людина, творячи щоденну молитву просить у Бога: «Хліб наш насущний дай нам сьогодні»

Святість і пошану до хліба намагалися передати учні 4-Б класу , організувавши свято «Хліб – наше багатство», яке відбулося 15 листопада.  Діти і їхні батьки,  класний керівник підготували багато виробів із тіста: вареники, пиріжки , печиво, рогалики , а  посеред столу красувався пишний коровай. На святі звучали хвалебні  пісні про хліборобів, діти читали  вірші, які закликали шанувати  хліб, дівчатка виконали танцювальну композицію з колосками. Згадали на святі і про голодомор 1932-1933р.р., після чого  всі присутні вшанували пам’ять про тих, хто загинув під час голодомору.

Також діти мали змогу наїстися вареників,прийнявши участь у конкурсі «Хто швидше зїсть вареники?».  Присутні відгадували загадки про хліб і отримували також смачний приз. Кожен , хто був на святі, мабуть, після почутих слів на святі ніколи не викине окраєць хліба, запам’ятавши слова: «Не кидайся хлібом! Він святий!»

24.11.2013 | Aдмін