Міс Осінь 2013!

8 листопада 2013 року актова зала школи була наповнена жвавими розмовами, які віщували про початок традиційного конкурсу краси, ніжності і грації – «Міс осінь 2013».

Цього року у конкурсі приймали участь найкрасивіші, найталановитіші, найчарівніші дівчата 10-11 класів, це: Ігнатьєва Влада(10-А кл.), Миронович Ірина (10-Б кл.), Ткаченко Світлана (11-А кл.), Мельник Ганна (11-Б кл.), Мулько Олександра (11-В кл.).  Дівчата змагалися у 4-х конкурсах: «Представлення», «Осінній зорепад», «Осінь в моді», «Старі пісні про головне». Оцінювало конкурсну програму журі у складі: Войтюк Л.М., учителя української мови і літератури ЗОШ №4, Смірнова Марина Миколаївна, викладач музичної школи, Олексюк В.П., керівник народного колективу «Колорит» і Берегова Н.Г., заступник директора з виховної роботи ЗОШ №2. Нелегке завдання постало перед членами журі. Кожна з учасниць продемонструвала високий рівень підготовки. І, як підсумок, «Міс чарівність» виборола Ткаченко Світлана, «Міс оригінальність» отримала Миронович Ірина, «Міс загадковість» присвоєно Ігнатьєвій Владі. У цьому році за підсумками всіх конкурсів журі присвоїло звання «Міс осінь 2013» двом учасникам - Мельник Ганні і Мулько Олександрі.

Всі конкурсантки в подарунок отримали солодощі.

Фоторепортаж події можна переглянути ТУТ

11.11.2013 | Aдмін