Осінь в гості завітала

Учні 4-А класу підготували гарне тематичне свято «Осінь в гості завітала».

Осінь така мила і чарівна пора року. Вона радує нас сонячними днями і проливними дощами, теплими вечорами і морозними ранками. А ще осінь багата на щедрі дари садів та городів.

З щедрими дарами і до нас, у школу завітала Осінь.

Учні 4-А класу підготували гарне тематичне свято «Осінь в гості завітала».

Зі сцени лунали пісні про прекрасну пору осінь, вміло діти декламували вірші, не обійшлося на святі без відомої всім  сценки «Ходить гарбуз по городу». Діти прийняли участь у ярмарці, на якій  демонстрували свій товар — овочі і фрукти,

На святі проводилися змагання «Хто найсильніший?»- хлопчики у ролі силачів вправно підіймали кабак,ніби легкий предмет, а дівчаткам вдалося розпізнати на смак нарізані овочі і фрукти. Свято пройшло цікаво , ніби на одному подиху, залишивши море ніжних почуттів і позитивних емоцій.

27.10.2013 | Aдмін