Конкурс читців-декламаторів творів Т.Г..шевченка

20 березня в стінах нашої школи відбувся конкурс читців-декламаторів творів Т.Г.Шевченка

...Урочисто лине мелодія до твору Тараса Грироровича Шевченка "Думи мої, думи мої..." Святково прибрана світлиця, на стіні-вишитий портрет Кобзаря, виставка його творів. Діти одягнені хто у вишиванки, хто у святкову одіж. Прийшли найбільш палкі прихильники Кобзаревого слова, його поезії, діти талановиті, вдумливі.

І ось  линуть його безсмертні слова: "І на оновленій землі врага не буде, супостата, а буде син, і буде мати, і будуть люде на землі..."

Комісія у складі вчителів української мови та літератури, завуча школи буквально вражені артистичним виконанням, емоційно-піднесеним настроєм, з яким виконують твори Тараса Григоровича Стасій Влада (11 А), Голод Алла (11 А), Сирватка Анастасія (11 Б), Бокій Назар (9 Б). Це, безумовно, призові місця переможців, зразки блискучого виконання і розуміння безсмертних творів геніального Кобзаря.

Усього прийняли участь 37 учасників. Діти підготувалися серйозно, відповідально, заздалегідь.

Призові місця розподілились таким чином:

Серед 5-7 класів        I місце - Браїловська Ю.

II місце - Осінська Т.

Серед 8-9 класів        I місце - Бокій Н.

II місце - Коломієць Т.

III місце - Уманська Я.

Серед 10 класів     I місце - Коваль Ю.

II місце - Змієвська О.

III місце - Міщенко А.

Серед 11 класів        I місце - Стасів В.

II місце - Голод А.

III місце - Сирватка А.

Такі заходи відбуваються у нашій школі щороку, учні звикли до цікавих ушанувань поета і зараннє планують власну участь у них. На лінійці переможцям були вручені грамоти, відзначені кращі газети та малюнки.

26.03.2012 | Aдмін