Новини

  Енергоефективна школа

  Виховати енергетично та екологічно грамотного, відповідального й свідомого майбутнього споживача, який зберігає й раціонально використовує природні ресурси – одне із завдань сучасної школи.  Саме тому з ентузіазмом сприйняли учні, вчителі нашої школи новину про участь у впровадженні освітньої програми «Енергоефективні школи», створеної за сприяння компанії ДТЕК. Завдання програми – виробити в учнів розуміння того, що енергія є цінним ресурсом і що вміння заощаджувати їх необхідне для збереження клімату й життя на Землі.

     Школа наша сьогодні виглядає святково: кольорові плакати учнів про збереження енергії, про чистоту нашої планети, про доцільне використання природних ресурсів.

  Учні 7-8 класів відрізнялись із-поміж інших, адже одягли сині краватки як ознаку чистої води, тобто нашого здоров’я.

    Актова зала була переповнена. Та ще й які гості приїхали на відкриття цього проекту! Це і доцент кафедри теплоенергетики національного університету біоресурсів і природокористування України Шеліманова Олена Віталіївна, і завідуюча методичним кабінетом відділу освіти Ладижинської міської ради Івлєва Ольга Степанівна, методист відділу освіти Півошенко Ірина Віталіївна, енергоменеджер агенції місцевого економічного розвитку Баранов Роман Олександрович, менеджер з комунікацій ДТЕК Ладижинської ТЕС Якушина-Третьякова Тетяна Євгенівна, голова громадської організації «За чисте довкілля» Червонецька Людмила Іванівна, кореспонденти місцевої газети, радіо.

     Отже, проект стартував. А це означає, що попереду учнів нашої школи чекає багато завдань, які потребують вирішення. Вони взяли на себе зобовязання : економити енергоресурси, розробити проекти по зниженню енергопостачання, проводити розрахунки, домогтися рішення цих проблем усіма доступними методами. Школярі виступили на підтримку проекту з музично-літературним гаслом «Діти – за майбутнє планети». Звучали оригінальні пісні, вірші у виконанні учнів школи.

     Загалом, атмосфера в залі була святковою, піднесеною, відчувалося, що колектив школи долучився до проблем енергозбереження (взяв проблему енергозбереження за основу).

     Відкриття проекту – це лише початок. Колектив школи пишається тим, що бере участь у проекті такого масштабу.

                     

                      Сьогодні ми вже є частиною

                      Важливої для всіх програми.

                      Ніщо порушити не в силах              

                      Всі наші задуми і плани. 

   

     20.10.2013 | Aдмін

  Вернутись назад