День українського козацтва

14 жовтня  за новим стилем-свято Покрови Пресвятої Богородиці або, як кажуть у народі, Святої Покрови. У цей день   відзначають День українського козацтва.

Козацтво завжди було символом невмирущості нашого народу. Історія зберігає багато свідчень того,як вищою волею Пресвята Богородиця боронила наш народ, наше козацьке військо, надавала воїнам сил у боротьбі з ворогом. Саме тому в Україні свято  отримало другу назву-Козацька Покрова.

Напередодні цього свята уже традиційно у школі було  проведено свято-розваги для учнів 3-4 класів. Діти виконували  пісні, читали  вірші про козаків, змагалися у конкурсах , в яких проявили свою спритність, швидкість, кмітливість , дотепність і витримку. Головними героями свята були маленькі козаки і козачки  і отаман, який привітав усіх присутніх із святом українського козацтва.

17.10.2013 | Aдмін