Робінзонада 2013

9 ЖОВТНЯ ПОГОДА НА ВУЛИЦІ  БУЛА ЧУДОВА І УЧНІ 9-11 КЛАСІВ ВИРУШИЛИ ДО ЛІСУ НА ТРАДИЦІЙНУ РОБІНЗОНАДУ.

Цього року туристична гра «Робінзонада» була проведена у лісі і учні змагалися по станціям:

спортивна, топографія,складання рюкзака, складання намету,краєзнавчий , вікторина, визначення азимуту,розпалювання вогнища і кулінарна станція.

На всіх етапах команди отримували завдання, які необхідно було швидко і правильно виконати. Всі команди  гідно боролися за перемогу, навіть у кулінарному конкурсі проявили творчість і фантазію.

Отже, перемогу здобули учні 11-Б класу у конкурсах «Смуга перешкод» і «Крос-похід»

II місце вибороли у не легкій боротьбі учні 10-А класу у конкурсах «Смуга перешкод» і «Крос-похід».

III місце у конкурсі «Смуга перешкод» вибороли учні 11-А класу.

III місце у конкурсі «Крос-похід» дісталося учням  11-В класу.

Свої  «супер» кулінарні здібності показали учні 10-Б класу, які просто підкупили журі звареним борщем на багатті.

II місце у кулінарному конкурсі дісталося учням 11-А класу, які приготували макарони по-флотськи  і учням 9-В класу.

III місце у цьому конкурсі журі віддало учням 9-Б класу, які з видумкою приготували банани із шоколадом на багатті.

17.10.2013 | Aдмін