Міжнародний день людей похилого віку

Другий місяць осені починається з особливої дати. 1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку.

Душа людини... Як мало і як багато їй потрібно для рівноваги і спокою. І як кожна віруюча людини ми переймаємося про майбутнє нашої душі, бо каже народна приказка „Милосердя й доброта, душі до раю поверта”. Тож будьмо милосердними до тих, кому важче ніж вам з нами.

Доброта й милосердя єднають серця,

Зігрівають всі душі й підносять,

В них немає конкретного і світі лиця

Вони милості й жалю не просять.

Як маєш ти достаток – поділись

Із старцем, сиротою, інвалідом

Не полишай на потім, на колись

Коли вже станеш сам сивеньким дідом.

Саме під таким гаслом в школі пройшли акції «Поспішай робити добро», «5 картоплин»

Учні школи з   1 по 11 клас  прийняли активну участь у акції і зібрали багато овочів та фруктів для будинку пристарілих.

А учні 3-А класу відвідали одиноку бабусю Герштун Катерину  Василівну і також їй принесли гостинці.

08.10.2013 | Aдмін