День бібліотекаря

Професійне  свято – Всеукраїнський  день бібліотек, відзначаєтьсяя 30 вересня, починаючи з 1998 року.

Всеукраїнський день бібліотек, що традиційно відзначають в Україні у вересні, свідчить про глибоку повагу народу до культури, освіти, духовних надбань.

Бібліотека завжди була збирачем, хранителем і дослідником творів друку — вічних пам’яток писемності, а її служителі — вірними зберігачами і   популяризаторами духовної спадщини поколінь.

Бібліотека… Серце завмира,
    Коли пірнаю в тишу таємничу,
    Святилище пізнання і добра,
    Що в майбуття через минуле кличе.

За традицією, уже який рік у нашій школі проходить акція «Подаруй книгу бібліотеці». Учні школи є активними учасниками цієї акції, тому бібліотека із року в рік поповнюється цікавими книжками. В цьому році класні колективи подарували багато  пізнавальної літератури та цікаві дитячі книжки із оповіданнями та казками.

08.10.2013 | Aдмін