Енергоефективній школі - бути!

18-19 вересня 2013 року у м. Києві відбувся установчий семінар «Теорія, методологія та практика впровадження Проекту ДТЕК «Енергоефективні школи» в ЗНЗ України».

У семінарі взяли участь представники шкіл міст Добротвір, Бурштин, Ладижин та м. Києва. Нашу школу представляли: директор школи Курочко Л.С., заступник директора з виховної роботи Берегова Н.Г. та інженер з ТБ Бевз Л.А.

Даний Проект націлений на формування в його учасників звичок енергоефективної поведінки, привернути увагу до проблем енергозбереження.

У рамках Програми соціального партнерства ДТЕК наша школа розпочинає запуск проекту «Енергоефективні школи», урочисте відкриття якого відбудеться на початку листопада місяця.

22.09.2013 | Aдмін