Тиждень фізкультури і спорту

9 вересня в школі розпочався тиждень фізкультури і спорту.

Протягом цього тижня було заплановано дуже багато заходів, які дали змогу усім учням  школи прийняти участь.  Змагання «Веселі старти» були проведені для учнів 3-5 класів. Діти змагалися у різноманітних іграх-конкурсах, де змогли показати свою спритність, швидкість і витривалість.

Дівчата та хлопці старших класів прийняли участь у змаганнях  з футболу та піонерболу.

Протягом тижня фізкультури і спорту було організовано та проведено конкурс малюнка на асфальті «Спортивний феєрверк». Учні 5-8 класів намалювали цікаві малюнки на спортивну тематику, в яких  зобразили спортивний інвентар (м’ячі, ракетки, кеглі, скакалки, обручі), не забули про п’ядестал , медалі та олімпійського ведмедика. Роботи були цікаві і творчі , індивідуальні  і колективні, і всі заслуговували на увагу.

Фотозвіт дивитись в фотоальбомах

15.09.2013 | Aдмін