Новини

Золотий дубль!

З 11 по 17 липня 2013 року в районі села Бірки Олександрівського району Кіровоградської області відбулися Чемпіонати України серед юніорів з пішохідного та велосипедного туризму.

В 42-му Чемпіонаті України серед юніорів з пішохідного туризму взяли участь 25 команд з областей, Автономної Республіки Крим, міст Києва, Севастополя та Українського державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді.

В 3-му Чемпіонаті України серед юніорів з велосипедного туризму взяли участь 16 команд.

Команду велосипедистів Вінницької області представляли вихованці клубу «Крокус» Ладижинської ЗОШ №2 - Шатов Олександр, Заболотний Владислав, Майданюк Владислав, Бевз Дар’я та вихованець клубу «Вуртур» Козятинського району – Нестюк Вадим. Спортсмени продемонстрували високу майстерність.

На дистанції «Велоралі» наша команда у складі Шатова Олександра, Заболотного Владислава, Майданюка Владислава та Бевз Дарї здобула друге місце.

В особистому заліку серед юнаків (67 спортсменів) Шатов Олександр показав 4-й результат, до третього Сашкові не вистачило 1-ї секунди. Бевз Даря посіла ІІІ почесне місце в особистому заліку серед дівчат (20 спортсменок).

В загальному заліку Чемпіонату переможцем стала команда Вінницької області, друге місце зайняла команда Закарпаття, третьою стала команда Київської області.

Фотозвіт події можна переглянути у фотоальбомі.