Урочистий запуск

Енергоефективна школа

    Виховати енергетично та екологічно грамотного, відповідального й свідомого майбутнього споживача, який зберігає й раціонально використовує природні ресурси – одне із завдань сучасної школи.

   Саме тому з ентузіазмом сприйняли учні, вчителі нашої школи новину про участь у впровадженні освітньої програми «Енергоефективні школи», створеної за сприяння компанії ДТЕК. Завдання програми – виробити в учнів розуміння того, що енергія є цінним ресурсом і що вміння заощаджувати їх необхідне для збереження клімату й життя на Землі.

   Школа наша сьогодні виглядає святково: кольорові плакати учнів про збереження енергії, про чистоту нашої планети, про доцільне використання природних ресурсів.

Учні 7-8 класів відрізнялись із-поміж інших, адже одягли сині краватки як ознаку чистої води, тобто нашого здоров’я.

  Актова зала була переповнена. Та ще й які гості приїхали на відкриття цього проекту! Це і доцент кафедри теплоенергетики національного університету біоресурсів і природокористування України Шеліманова Олена Віталіївна, і завідуюча методичним кабінетом відділу освіти Ладижинської міської ради Івлєва Ольга Степанівна, методист відділу освіти Півошенко Ірина Віталіївна, енергоменеджер агенції місцевого економічного розвитку Баранов Роман Олександрович, менеджер з комунікацій ДТЕК Ладижинської ТЕС Якушина-Третьякова Тетяна Євгенівна, голова громадської організації «За чисте довкілля» Червонецька Людмила Іванівна, кореспонденти місцевої газети, радіо.

   Отже, проект стартував. А це означає, що попереду учнів нашої школи чекає багато завдань, які потребують вирішення. Вони взяли на себе зобовязання : економити енергоресурси, розробити проекти по зниженню енергопостачання, проводити розрахунки, домогтися рішення цих проблем усіма доступними методами. Школярі виступили на підтримку проекту з музично-літературним гаслом «Діти – за майбутнє планети». Звучали оригінальні пісні, вірші у виконанні учнів школи.

   Загалом, атмосфера в залі була святковою, піднесеною, відчувалося, що колектив школи долучився до проблем енергозбереження (взяв проблему енергозбереження за основу).

   Відкриття проекту – це лише початок. Колектив школи пишається тим, що бере участь у проекті такого масштабу.

                   

                    Сьогодні ми вже є частиною

                    Важливої для всіх програми.

                    Ніщо порушити не в силах              

                    Всі наші задуми і плани.

 

  

  Всі новини

  Контакти

  Адреса: Вінницька обл.,
  м. Ладижин,

  вул.Процишина, 21


  Тел.:(04343) 6-15-47

  Email:lad_shkola2@ukr.net

  Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

  Освітній портал

  Сайт Сташок Н.П.

  Сайт Сташок Н.П.