Проблема і завдання методичної ради

Проблема:

Роль науково-методичної бази у формуванні освіченої, творчої, виховної особистості.

Завдання:

1.   Грунтовне вивчення та практична реалізація державних  програм і положень навчальних планів, підручників, розуміння їх особливостей і вимог.

2.   Вивчення державних документів, нормативних інструкцій, положень.

3.   Розвиток традиційних і пошук нових високоефективних форм і методів методичної роботи.

4.   Створення оптимальних умов для вчителя, який вміє працювати проявляючи ініціативу, ставить масштабні практичні завдання й уміє їх використовувати.

5.   Діагностика рівня забезпечення психолого-педагогічних умов щодо реалізації завдань проекту «Школа сприяння здоров’я».

6.   Різнобічний розвиток обдарованих та здібних учнів через введення профільного навчання та факультативі; в  спецкурсів до профільної підготовки та поглибленого вивчення окремих предметів.

7.   Формування творчого працездатного колективу та запровадження елементів інноваційних технологій навчання у навчально-виховний процес.

8.   Пропаганда та поширення педагогічного досвіду.