Основні напрямки діяльності методичної ради

Основні напрямки діяльності

1.    Організація роботи з обдарованими дітьми. Участь учнів школи в І, ІІ турах предметних олімпіад (жовтень-січень); конкурсах різних рівнів (протягом року).

2.    Впровадження в роботу методичної ради і шкільних методичних комісій інноваційних форм і методів роботи (протягом року).

3.    Організація і проведення представницьких педагогічних заходів: педагогічної вставки, творчих звітів, педагогічних читань (протягом року).

4.    Вивчення стану та результатів викладання навчальних предметів (протягом року).

5.    Оформлення матеріалів щодо стану фахової та методичної підготовки, творчої активності вчителів, які атестують і 2011-2012 н.р. (березень).

6.    Проведення курсової перепідготовки педагогічних працівників, які її потребують (протягом року).

7.    Надання необхідної науково-методичної допомоги вчителям, які її потребують (протягом року).

8.    Аналіз організації навчально-виховного процесу в школі (грудень, травень).