Пахер Г.М.

План-конспект "Анализируем значение, употребление частиц, служащих для выражения степени уверенности и выделения. Читаем. Пишем"

Конспект уроку  "Говоріння. Використання діалогу для спільного розв'язування спільних задач"

Конспект уроку "Вживання фразеологізмів у мові"

План-конспект уроку "Слова с буквосочетаниями чк, чн, нч, щн, нщ, рщ, тч, дч. Слушаем. Говорим"

Презентація до уроку "Слова с буквосочетаниями чк, чн, нч, щн, нщ, рщ, тч, дч. Слушаем. Говорим"

Робота з обдарованими дітьми кафедри російської мови та світової літератури

Презентація "Робота з обдарованими дітьми кафедри російської мови та світової літератури"

Сценарий спектакля-микса "С Днем Рождения, Айболит!" (Пахер Г.М.)

Конспект уроку 9 клас "Слухання: простеження розвитку в тексті тез. Говоріння: дискусія з приводу того, що прочитали" (Пахер Г.М.)

Презентація до уроку "Слухання: простеження розвитку в тексті тез. Говоріння: дискусія з приводу того, що прочитали" (Пахер Г.М.)

Практические рекомендации по адаптации учащихся пятых классов школ с украинским языком обучения в поурочной русскоязычной среде

Посібник "Методичний інструментарій проектування сучасного уроку української мови"

Выступление на МК "Формирование речевой культуры учащихся на текстоцентрической основе"

Презентация к выступлению "Формирование речевой культуры учащихся на текстоцентрической основе"