Туристичний клуб

З 2007 року на базі ЗОШ №2  працюють туристко-краєзнавчі гуртки Вінницького обласного центру.

Гуртки охоплюють близько  60 вихованців. Учні займають ся за такими напрямками, як спортивний туризм,  велосипедний туризм, пішохідний туризм та спортивне орієнтування.

Заняття безкоштовні, відбуваються 5 днів на тиждень на свіжому повітрі або у спортивній залі школи.

Вівторок і четвер – велосипедний туризм,

Середа і п’ятниця – спортивне орієнтування,

Вівторок і неділя – пішохідний туризм,

П’ятниця та неділя – спортивний туризм.

Набираються учні віком від 10 років, на початку вересня. Працюють такі тренери: Стефаник Микола Васильович – працівник Вінницького обласного центру туризму та Бевз Оксана Леонідівна – вчитель математики ЛЗОШ №2.

У 2008 році засновано ТСК «Крокус». Вихованці клубу за цей час здійснили велику кількість пішохідних, велосипедних та водних походів по Поділлю, Українських Карпатах та Криму.

Щорічно спортсмени змагаються на змаганнях обласного та всеукраїнського рівнів.

Постійно тримаємо лідерські позиції у туристсько-краєзнавчому багатоборстві.

За останні роки маємо такі заслуги: 2013, 2015 роки – Чемпіони України з велосипедного туризму; 2017 р. – срібні призери Чемпіонату; 2014, 2015, 2016, 2017 – переможці або призери Кубків України з велосипедного туризму; постійні призери дитячих обласних змагань з туристсько-краєзнавчого багатоборства;  призери та переможці чемпіонатів області «Сабарівська весна» та «Сабарівська осінь»; призери обласних змагань зі спортивного орієнтування. Маємо професійні карти для підготовки до змагань зі спортивного орієнтування.

За 10 років існування випустили двох КМС, 16 першорозрядників, 11 – ІІ дорослий розряд, 8 – ІІІ д.р.

У 2017 році виграли грант на здійснення проекту «Скалодром». На сьогодні розвивається ще один вид – скелелазіння.

Двічі на рік організовуються тренувальні оздоровчі збори під час травневих свят, або літніх канікул у червні тривалістю 4 – 7 днів.

Під час зимових канікул проводяться змагання «Різдвяні перегони» та «Різдвяний біатлон».

У березні щорічно відбувається відкритий Кубок школи з техніки пішохідного туризму, спортивного орієнтування, а відтепер і скелелазіння з метою визначення своїх досягнень за поточний рік. Участь беруть вихованці клубу «Крокус», приїздять гості з с. Ситківці, команди «Сокіл» та м. Тростянець.

У квітні  до дня здоров’я і у червні до дня захисту дітей традиційно проводяться велосипедні змагання.

Кожне літо планується і проводиться один – два походи.

Запрошуємо у туристичну родину ТСК «Крокус»