Туристичний клуб

У 2007 році в школі заснований туристичний клуб «Крокус». При школі в клубі працюють такі гуртки: «Спортивний туризм» (для учнів 9-11 класів), «Краєзнавчий туризм» (для учнів 7-8 класів), «Юні туристи» (для учнів 4-5 класів), керівник – Стефаник Микола Васильович, майстер спорту зі спортивного туризму, працівник Вінницького обласного центру дитячого і юнацького туризму та екскурсій; також «Пішохідний туризм» (для учнів різних класів), «Школа Безпеки» (для учнів 6-8 класів), керівник – Бевз Оксана Леонідівна ( І розряд із спортивного туризму), вчителька математики та інформатики Ладижинської ЗОШ №2. В вище вказаних гуртках займається близько 70 учнів школи в позаурочний час.
         В школі функціонує кабінет туризму та обладнаний для занять спеціальними пристроями спортзал. Заняття проходять в спортзалі, в кабінеті туризму, на території школи а також на природі ( в лісі, на річці).
         За три роки роботи діяльності клуб здійснив три походи по Українських Карпатах, два з ним ІІІ ступеня складності і один І категорії складності; три походи В Крим ІІІ ступеня складності, два з них здійснені на осінніх канікулах і один на весняних; два водних походи по Південному Бугу, один з них ІІ ступеня складності (за маршрутом с. Гранітне – м. Ладижин) і один – І категорії складності (за маршрутом м. Тиврів – м. Ладижин). В походах по Криму і Карпатах взяли участь понад 40 гуртківців.
          З метою покращення здоров’я на березі Південного Бугу в урочищі Самченецьке Немирівського району щорічно організовується оздоровчий туристичний табір та тренувальні збори для підготовки до кубків області із спортивного туризму.
Керівниками клубу щорічно в березні до річниці визволення м. Ладижина у Великій Вітчизняній Війні проводиться Кубок школи з техніки пішохідного туризму у закритому приміщені. На смугах перешкод в різних вікових категоріях змагаються понад 60 членів клубів «Крокус» та «Лама».
         Команда юних туристів школи постійно бере участь в чемпіонатах області із спортивного туризму, де має значні здобутки.

На чемпіонаті області з техніки пішохідного туризму в с. Агрономічне Вінницького району вибороли два ІІ та одне ІІІ місце в особистому заліку.
На весняному чемпіонаті учнівської та студентської молоді в урочищі Городищі Вінницького району на дистанції «Крос-похід» у 2009 році команда здобула І місце, а в 2010 році – ІІ місце в загальному заліку з техніки пішохідного туризму на дистанції ІІІ КС.
        Найвищі досягнення має команда в кубках області з орієнтування, водного та велосипедного туризму у межах чемпіонату області серед юних туристів-краєзнавців.
        В 2010році: І місце в Кубку зі спортивного орієнтування; ІІІ місце в Кубку з велосипедного туризму, ІІІ місце в Кубку з водного туризму та загальнокомандне ІІІ місце серед 25 колективів юних туристів.
       До міжнародного дня туризму в с. Ситківці Немирівського району щорічно проводиться фестиваль-змагання юних туристів-краєзнавців в урочищі Макітра. Два роки поспіль команда «Крокус» поступилася в змаганнях з туристичного багатоборства тільки господарям, виборовши грамоти та цінні призи.
      За три роки змагань 6 гуртківців виконали І дорослий розряд, троє – ІІ розряд, троє – ІІІ розряд із спортивного туризму; четверо – ІІ розряд з водного туризму; троє – ІІ розряд із спортивного орієнтування.

Змагання у Гранітному

Чемпіонат області