Танцювальний гурток

У школі працюють два танцювальні гуртки: зразковий аматорський колектив «Акварель»  (керівник Макаревич О.О.) та  зразковий ансамбль народного танцю «Радість» (керівник Бондарчук Я.В.), які налічують найбільшу кількість учнів. Вихованці гуртків беруть участь в усіх шкільних і міських заходах.  Їхню майстерність високо оцінили члени журі під час кущового обласного огляду художньої самодіяльності. Колектив зразкового ансамблю народного танцю «Радість» зайняв I місце у Творчому проекті «Art people fest», який проходив у м. Черкаси, здобули золото в Чемпіонаті Art Dance, брали участь у конкурсі «Vinnitsia Show dance». Зразковий аматорський колектив «Акварель» у Всеукраїнському багатожанровому конкурсі-фестивалі «Art Land fast», який проходив у м. Кам’янець-Подільський, в номінації «Сучасна хореографія» зайняв II місце, у Міжнародному фестивалі-конкурсі «ALFA FEST PRAGUE» у м. Прага - I місце. У квітні місяці в м. Яремче проходив Міжнародний багатожанровий конкурс мистецтв «Super Star». Колектив «Акварель» отримав переможні місця: в номінації «Сучасна хореографія» «старша вікова категорія» за хореографічну композицію «Дерево життя» - І місце і головну перемогу Гран Прі колектив «Акварель» здобув з композицією «Скарби моря» - в номінації «Сценічна хореографія» «змішана вікова категорія».