Гурткова діяльність

З метою залучення учнів школи до гурткової роботи, направленої на творчий розвиток особистості, в нашому закладі працюють наступні гуртки:

Гурток Гурток «Основи науково-дослідницької діяльності».Вищий рівень (1 рік навчання)

Гурток Гурток «Основи науково-дослідницької діяльності».Вищий рівень (2 рік навчання)

Гурток «Радіоконструювання з елементами науково-дослідницької діяльності і МК-техніки». Вищий рівень

Гурток «Радіоелектронне конструювання». Початковий рівень

Фото. Гуртки РК, ОН-ДД

Гурток "Радіоконструювання"

У першому турі ІІ етапу 31 учасник з різних областей нашої країни презентували власні екологічні проєкти, спрямовані на збереження і відновлення біорізноманіття флори та фауни України.

У другому турі ІІ етапу, об’єднавшись в команди, фіналісти розробляли та презентували спільні командні проєкти, торкнувшись актуальних тем сьогодення.

За підсумковими протоколами журі, І місце виборола команда „Вартові Земельної Любові” з проєктом „Інноваційні технологічні рішення для збереження агроценозів”. Значний вклад в командну перемогу внесли юні науковці нашого міста, вихованці гуртків «Основи науково-дослідницької діяльності»   Горейко Максим учень 10 класу ліцею №2 та Волк Владислав учень 11 класу ліцею №3 Ладижинської міської ради. Також, наші учні здобули 1 місця у першому турі другого етапу конкурсу в номінації «Презентація власних проєктів».

У підготовці науково-дослідницьких робіт до конкурсу були задіяні вихованці гуртка  «Основи науково-дослідницької діяльності» Савчук Андрій (Ліцей №2-10-А клас)  і гуртка  «Радіоелектронне конструювання» Котець Владислав (Ліцей №2-8-Бклас).

З 13 пo 17 листопада 2023 poку нa базі Вінницького обласного центру технічної творчості учнівської молоді було проведено обласний заочний конкурс "Тиждень науки і техніки", у якому взяли участь учні нашого ліцею. За результатами конкурсу та рішенням жюрі маємо переможців:

Дипломом І ступеня нагороджений Мамедов Тимур, учень 11-Б класу у номінації « Матеріалознавство та технологічні процеси»;

Дипломом І ступеня нагороджений Горейко Максим учень 10-А класу у номінації «Електроніка та приладобудування»;

Дипломом І ступеня нагороджені Рибачок Павло, учень 10-А класу та Козирецький Олексій, учень 8-В класу у номінації «Інформаційно-телекомукаційні технології та роботехніка»;

Диплом І ступеня нагороджений Савчук Андрій, учень 10-А класу.