Система виховної роботи

МЕТА ВИХОВНОЇ РОБОТИ:

Виховання громадянина України – носія національних цінностей та загальнолюдських надбань.

ЗАВДАННЯ ВИХОВНОЇ РОБОТИ:

-            Формування в учнів правової свідомості, виховання громадянської відповідальності, культури поведінки та свідомої дисципліни.

-            Виховання відповідального ставлення до навчання та до праці, розширення політехнічного кругозору й підготовка до свідомого вибору професії.

-            Фізичне удосконалення, зміцнення здоровя й формування в учнів санітарно-гігієнічної культури.

-            Формування в учнів естетичної культури, розвивати вміння створювати прекрасне навколо себе, розвивати художні здібності і таланти дітей.

-            Виховання в учнів політичної свідомості, розвивати суспільну активність, формування основ громадянського світогляду.

ПЕДАГОГІЧНІ ІДЕЇ: Створення умов для всебічного розвитку учнів та

демократизація виховного процесу.

ЕФЕКТИВНІСТЬ ФУНКЦІОНУВАННЯ:

-            зменшилась кількість учнів з девіантною поведінкою;

-            відсутність учнів, які стоять на обліку в міліції;

-            школа має найбільшу кількість учнів серед міських шкіл;

-            активне ставлення випускників школи до професії, свідомий вибір життєвого шляху, стійкий інтерес до праці.

ФОРМИ ОРГАНІЗАЦІЇ ВИХОВНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ:

-            трудові десанти по озелененню класних кімнат, приміщення та території школи; екскурсії на підприємства міста,  містами України;

-            традиційні українські свята, уроки мужності, тематичні виставки, вахти памяті, допомога ветеранам та їх вдовам;

-            бібліотечні дні, літературні конференції, інтелектуальні конкурси;

-            учнівське врядування, діяльність дитячої організації Шкільне Містечко;

-            бесіди, лекції,  корекційно-виховні заходи;

-            робота консультпункту для батьків та учнів, корекційна робота психолога та соціального педагога з учнями;

-            співпраця із громадськими організаціями; правові лекторії та вікторини;

-            виставки робіт учнів, концерти художньої самодіяльності, художні конкурси, шкільні традиційні свята;

-            спортивні змагання, спартакіади з футболу та баскетболу, походи в довкілля, Дні здоровя; шкільні туристичні змагання.