Нові обов'язки учнів молодших класів

На шкільній конференції було прийнято рішення про введення чергування учнів початкових класів на своєму поверсі.

4-А клас розпочав чергування першим . Кожен із чергових учнів має ознаку чергового-червону пов’язку, яка вказує,що це черговий  учень. Протягом двох місяців всі класи, які знаходяться на третьому поверсі спробували себе у ролі  чергових. Чи вдалося їм справитися із обов’язками чергових  ми вирішили дізнатися, провівши  підсумкове засідання. Завідуюча відділом управління внутрішніх справ  Мулько Олександра , зібравши старост та старших чергових 2-4 класів поцікавилася про організацію чергування молодших школярів і про проблеми  чергування. Старости доповіли, що під час чергування виникають проблеми із поведінкою окремих учнів, які неодноразово порушують дисципліну на поверсі. Вони зачитали списки учнів, які часто є порушниками і вирішили викликати їх на засідання відділу управління внутрішніх справ   в листопаді.