Апарат шкільного містечка 2012

Відділ  милосердя – Гнатуш Інна

Дивосвіт – Щербина Вікторія

Завідуюча – Онищенко Діана,10-Бкл.Заступник –Нагорнюк Вікторія, 9-В

Мета: організація огляду знань; підготовка та проведення  інтелектуальних програм та конкурсів; допомагати учням, що не встигають, надаючи їм консультації, контроль за виконанням учнями домашніх завдань; презентація навчальних досягнень учнів.

Управління внутрішніх справ

Завідуюча–Мулько Олександра,10- Вкл.Заступник – Халамендик Марія, 9-Б

Мета: організація та контроль за чергуванням у школі; підтримка дисципліни у шкільному колективі учнів; зовнішній вигляд учнів; індивідуальна робота з окремими групами учнів.

Відділ інформації

Завідуючий –Комарницький Єлисей,10-Б кл.Заступник – Мартинюк Владислав, 9-А

Мета: вивчення громадської думки учнів про шкільне життя; створення інформаційного банку про життєдіяльність класних колективів; висвітлення видатних подій шкільного життя у газеті «Пошук».

Відділ охорони життя і здоров’я дітей

Завідуюча – Чорна Марія,10-Б кл. Заступник – Величко Дмитро, 10-Бкл.

Мета: формування та пропаганда здорового способу життя; контроль за дотриманням санітарно - гігієнічних норм учнів школи; виховання бережливого ставлення до свого здоровя; створення зони психологічного комфорту серед учнів.

Відділ культури

Завідуючий –Бевз Дарія, 9- АЗаступник – Миронович Ірина, 9-Б

Мета: формування в учнів поняття дозвілля; розробка та проведення творчих конкурсів, виставок, вечорів тощо; створення системи розважальних заходів; організація та проведення загального шкільних свят; заохочувати якнайбільше дітей до роботи в гуртках естетичного напрямку.

Відділ милосердя

Завідуюча – Гнатуш Інна, 11-Акл. Заступник –Запорожчук Надія, 9-В

Мета: виховання поваги до людей похилого віку; закріпити за класами педагогів-пенсіонерів та ветеранів Великої Вітчизняної війни, що проживають у мікрорайоні школи; формування патріотичних почуттів, оволодіння знаннями з історії рідного краю, військової історії, теорії, музейної справи, постійно відвідувати людей похилого віку у будинку пристарілих та дітей – інвалідів у санаторії «Троянда».

Відділ дивосвіт

Завідуюча – Щербина Вікторія, 11- А.  Заступник – Боцюра Олена, 11-А

Мета: організація шефської допомоги учням 1-8 класів; проводить навчання активу класу; організовує чергування учнів під час проведення свят, масових заходів, вечорів відпочинку; проведення рухливих ігор на перервах; організовує правову освіту учнів.

Організатор заходів ШМ

Безбах Світлана—11-В