Одруження з іноземцем

Якщо Ви збираєтесь одружуватися з іноземцем/кою...

1.        Слід мати якомога більше інформації про свого майбутнього чоловіка чи свою майбутню дружину: чи має він/вона постійну роботу, чи був він/вона одружений/а, скільки разів, чи розлучений/на він/вона офіційно (розлучення та окреме проживання – різні речі).

2.        Запропонуйте нареченому/ій зустрітися не на території його/її країни чи “нейтральній” стороні (це може поставити тебе у залежність), а в Україні.

3.        Поцікавтесь особливостями шлюбного законодавства країни, в якій плануєте жити, у тому числі – правами спільних дітей, правами у випадку розлучення. Це можна зробити в посольстві та в юриста.

4.        Порадьтеся з юристом щодо укладання шлюбного контракту.

5.        Переконайтеся, що шлюб, зареєстрований в Україні, буде дійсним за кордоном. При необхідності свідоцтво про шлюб можна легалізувати (затвердити у нотаріуса, Міністерстві юстиціїта Міністерстві закордонних справ України).

6.        Запам’ятайте, фіктивний шлюб – злочин. Це може стати причиною ув’язнення або депортації.

7.        Виїжджаючи за кордон за гостьовою візою або за візою нареченої, пам’ятайте: ці візи не дають права на роботу.

8.        Залиште копію закордонного паспорта та точну адресу нареченого/ої батькам.

9.        Регулярно телефонуйте додому.

Email:lad_shkola2@mail.ru