Вимоги до внутрішнього порядку в школі

Адміністрація школи звертається до батьків з проханням придбати до нового навчального року, а потім постійно контролювати виконання учнями вимог щодо зовнішнього вигляду. Ці вимоги відповідають  державній політиці України з цього питання. Крім того, дані вимоги допомагають створенню плідної академічної атмосфери, зміцненню організаційної культури, покращенню дисципліни, зменшенню рівня соціальної напруги серед учнівської молоді та зменшують відповідні видатки батьків.

Згідно з Указом Президента України від 02.06.1996 р. №417 «Про шкільну форму для учнів середніх закладів освіти», Постанови Кабінету Міністрів України від 22.08.96р. №1004 «Про запровадження шкільної форми для учнів середніх закладів освіти», учень повинен з′являтися до школи у формі, яка є обов′язковою.

Шкільна форма учня має встановлений зразок, затверджений протоколом спільного засідання педагогічної ради, батьківського комітету та Радою учнівського самоврядування.

Учням у школі категорично не дозволяється:

• Приносити до закладу засоби мобільного зв′язку
  • Мати неохайне довге волосся, фарбувати його,
  • Мати довгі нігті або вкривати їх лаком яскравого кольору,
  • Накладати макіяж на обличчя,
  • Носити прикраси (крім пари невеликих сережок для дівчат)
  • Носити джинси
  • Використовувати на території школи значки політичних партій та релігійних конфесій
  • Вживати нецензурні слова.

У школі категорично забороняється палити та вживати алкогольні та слабоалкогольні напої.