День Перемоги в школі.

Ось вже не одне десятиліття минуло, як завершилася найкровопролитніша в історії людства війна, вогонь якої зачепив своїм смертоносним крилом майже всю земну кулю.

Десятки мільйонів кращих представників багатьох народів і народностей ціною неймовірних зусиль захистили цивілізацію і прийдешні покоління, не дали повернути колесо історії до часів рабства. А саме таку долю готував нам озброєний до зубів агресор, кований чобіт якого розоряв нашу рідну землю, несучи горе і біль нашим сім’ям. Але йому не під силу було подолати високий дух волелюбного народу і непохитну віру захисників Вітчизни у перемогу над ненависним ворогом.

З Днем Перемоги!

У школі напередодні Дня Перемоги на перервах звучали пісні воєнних років,по всіх класах пройшов урок мужності «Велика Перемога!», а в актовій залі учні  вітали шанованих ветеранів нашого міста, для яких був підготовлений концерт.

9 травня учні школи взяли участь у міському огляді пісні і строю.

12.05.2013 | Aдмін