Щастя – це бути з природою, бачити її, говорити із нею!

Наша природа у великій небезпеці. Вчені попереджають: якщо людство не змінить своє безжалісне, безвідповідальне ставлення до природи – нас чекає екологічна катастрофа, що приведе до знищення всього людства.

Саме тому кожен рік щорічно  у школі проводиться декада екології, щоб донести учням інформацію про небезпеку, яка нависає над суспільством, про ті заходи, які можуть виправити ситуацію, допоки ще є час.

Протягом декади було заплановано на кожний день заходи для всіх учнів школи.

15 квітня була проведена радіолінійка «Екологічний стан Вінницької області»

17 квітня за участі 6,7,8 класів відбулася захист-презентація  проектів на екологічну тематику.

19 квітня учні початкової школи мали змогу побувати на святі 3-Б класу «Бджолиний дзвін, медовий запах» та дізнатися багато цікавого про бджілку-трудівницю.

22 квітня – виставка плакатів «Збережемо нашу планету»

23 квітня учні 7 класів змагалися у грі-конкурсі «Екологічний бумеранг»

24 квітня – Захист проекту «Червона Книга Вінницької області».

25 квітня пройшов екологічний турнір для 6-х класів та свято для 10-х класів «Живе обличчя природи»

26 квітня в день річниці аварії на ЧАЕС в школі була проведена радіолінійка «Уроки Чорнобиля»

Також протягом декади екології було організовано упорядкування пришкільної території та висадження квітів.

29.04.2013 | Aдмін