Стрітення.

15 лютого за народним календарем відзначають свято Стрітення. В цей день, кажуть, що зима зустрічається із весною.

Зима ще хоче володарювати, але весна її непомітно проганяє, посилаючи сонячні промінці на землю, які зігрівають своїм теплом все навкруги.
        Піснями та танцями проводжали  зиму і зустрічали весну учні 3-В класу. Вони підготували свято «Зустрічаєм радо весну».
        Дівчатка водили хороводи,закликаючи весну, хлопчики вистукували ніжками, виконуючи таночок «Гопак», радіючи приходе весни. Зі сцени лунали вірші та привітання-частушки мамам у переддень свята 8 Березня. Всі присутні : діти, батьки, вчителі щирими оплесками дякували третьокласникам за організоване свято.

22.02.2013 | Aдмін