«Крокус» не втратив смак перемоги!

З 15 по 17 лютого у с. Агрономічне відбувся 17 Чемпіонат області серед юнаків з техніки пішохідного туризму в закритих приміщеннях.

За першість боролись 34 команди. Змагання проходили два дні на дистанціях: особиста та командна смуга перешкод. Спортсмени змагалися в трьох вікових групах: молодша (2003 – 2001р.н.), середня (2000 – 1999 р.н), старша (1998 – 1996р.н).
    Наша команда «Крокус» Ладижинської ЗОШ №2 показала високий рівень підготовки (тренери – Стефаник М.В. та Бевз О.Л.). В молодшій групі Стасюк Юлія (учениця 6 – Б класу) посіла 5 місце. В середній групі Горбатюк Вероніка (учениця 7 – А класу) стала бронзовим призером, Рибачок Дмитро (учень 7 – А класу) посів 16 місце серед 50 учасників. В старшій групі Бевз Дар’я ( учениця 9 – А класу) виборола срібло з 38 учасниць, поступившись тільки спортсменці 11-го класу Агрономічанської школи. Шатов Олександр, Пріщенко Олексій та Мартинюк Владислав (учні 9 – А класу) серед 66 учасників посіли відповідно 7, 10 та 18 місце.
    В особисто-командному заліку «Крокус» завоював 4 місце та право продовжити боротьбу на командній смузі перешкод.
    Другий день був напруженим, але дуже цікавим та успішним. Команда наших гуртківців у складі: Ліщук Ярини (учениці 11 – А класу), Бевз Дар’ї, Шатова Олександра, Пріщенка Олексія, Горбатюк Вероніки та Мартинюка Владислава виборола в напруженій боротьбі ІІ місце, поступившись тільки господарям, команді «Гермес» з с. Агрономічне.
    За підсумками двох днів змагань юні ладижинці посіли ІІІ загальнокомандне місце.
    Всі учасники команди «Крокус» підвищили і підтвердили свої спортивні розряди.

20.02.2013 | Aдмін