День святого Валентина!

14 лютого відзначають День святого Валентина.

В школі було заплановано та проведено дуже багато заходів, присвячених темі вічного кохання, яке зустрічається не тільки в молодому віці, але є такі пари, які вірні своєму коханню все життя--- тому й називають його вічним. Майже всі учні школи чекали на святкову пошту до Дня святого Валентина, яка була організована учнями Шкільного Містечка, тому усі валентинки в цей день потрапили до рук адресата. Також було проведено конкурс на кращу виготовлену власноруч валентинку: учні малювали серця на плакатах, вирізали із паперу, виготовляли сердечка із бісеру. Всі роботи були виготовлені із фантазією та любов’ю.
           А 15 лютого у актовій залі школи відбулося свято закоханих, яке підготували учні 10Б класу. Глядач міг поринути у атмосферу 19 століття , у роки Пушкіна…. На сцені відбувалося феєричне дійство… бал… танці… почуття…
          Наталя Гончарова, Олександр Пушкін , Петро Йогель – постали перед глядачем. Кожен міг відчути силу кохання та емоцій. Напевно, після концерту кожен зробив висновок щодо свого вибору, адже учні 10Б провели тонку паралель між поглядами сучасної молоді та людей 19 ст. Хочеться висловити подяку Бокій Ларисі Миколаївні за ії допомогу щодо створення концерту!
         Переглянути фоторепортаж можна у фотоальбомі.

20.02.2013 | Aдмін