Міжнародний день миру

Щороку 21 вересня жителі різних куточків планети відзначають Міжнародний день миру, свято, покликане змусити всіх не тільки задуматись, але й зробити що-небудь заради спокою на Землі.

Тож і цього року  учні та вчителі Ладижинської ЗОШ №2 приєдналися до Міжнародної акції «Голуб миру у моїм вікні» під гаслом «Хай буде мир на всій Землі»,  прикріпивши символічні емблеми на вікна своїх класів , аби показати, наскільки важливими є мир, свобода, добро і повага один до одного.  Учні школи виготовили паперових голубів з побажаннями миру та злагоди між людьми. Учні 2-4 класів малювали малюнок на асфальті на тему  « Дорослі і малі хочуть миру на Землі».  Ми, учні Ладижинської школи №2, закликаємо всіх людей на Землі: «Даруйте  доброту людям від щирого серця. Живіть у мирі та злагоді!».

22.09.2020 | Aдмін