Шкільне Містечко в дії

З нового навчального року активно  розпочало свою роботу Шкільне Містечко.

До своїх обовязків приступили новостворений апарат ШМ та мер, якого було обрано 16 квітня на звітно-виборчій конференції, яка відбулася онлайн. Отож, з 2 вересня розпочалися заплановані засідання по відділам.  Кожен відділ учнівського самоврядування , отримавши завдання на засіданні доносить інформацію в класі, після чого відповідальна група учнів  виконує доручення. Вересень багатий на події та конкурси, тому  всі заплановані заходи будуть проходити  чітко і злагоджено під керівництвом лідерів учнівського самоврядування.

На засіданні відділу «Старостат» мер ШМ презентувала учнівський  щоденник на новий навчальний рік. Всі вимоги щодо щоденника,  запропоновані учнями на  шкільній  конференції від 16.04.20р. витримані: чистий аркуш паперу, колір щоденника, фото класів в однаковій кількості.

А головне, що цей щоденник мають лише учні другої школи, завдяки адміністрації, батькам та учням навчального закладу. Маємо надію, що в учнівському щоденнику будуть тільки відмінні оцінки та похвальні записи від учителів.

Новий навчальний рік розпочався… Побажаймо всім учасникам навчально - виховного процесу творчих досягнень, успіхів у навчанні, здійснення всіх задумів та планів , а саме головне здоровя і безпечного навчання.

08.09.2020 | Aдмін