День Знань

Традиційно, 1 вересня, кожна школа України радісно зустрічає школярів та вітає їх з початком навчального року.

В цьому році День Знань був проведений у незвичному форматі. Для всіх учасників навчально- виховного процесу  була проведена

радіолінійка, яку вели активісти шкільного самоврядування: Бевз Іван та Даніленко Жакліна. Слова щирих привітань звучали від ЗВР Берегової Н.Г., а перший дзвінок подала мер Шкільного Містечка Даніленко Жакліна. Двері нашої школи відчинилися для 83 першокласників, до яких у класи завітали казкові герої та вручили символічний ключ від Країни Знань. Першокласники радісні й схвильовані урочисто дали  обіцянку гарно навчатися, бути слухняними та гордо нести звання учня Ладижинської ЗОШ №2.

Отож, новий 2020-2021 навчальний рік у нашій школі розпочався. У добру путь!Нових звершень і перемог!

04.09.2020 | Aдмін