Новини

  Зростають олімпійці в школі №2

  З нагоди Олімпійського дня, який щороку відзначається по всьому світу до дня заснування Міжнародного Олімпійського Комітету (23 червня 1894 року), з урахуванням ситуації, що склалась, Національний олімпійський комітет України ініціював проведення Олімпійського дня цього року в режимі онлайн, передбачаючи проведення з 01 по 19 червня 2020 року онлайн-естафет , учасником якої може стати кожен бажаючий адже правила участі дуже прості.   Ладижинська ЗОШ І-ІІІ ст. №2 не могла залишитися осторонь такої грандіозної події, тому учні та вчителі з радістю долучилися до  «Олімпійського дня – 2020 в Україні», а саме -32 учні, 10 вичтелів.

        За правилами онлайн- естафети кожен учасник мав зняти відео (тривалість 30-40 секунд) або фото з виконанням вправи зі свого улюбленого виду спорту та  символічно передати предмет, який відображає вид діяльності, а разом з цим передати й естафету наступному учаснику, якого треба позначити. У відео  або в тексті посту до фото учасник  повинен  звернутися  до аудиторії з наступними меседжами: «Долучаюся до естафети Олімпійського дня-2020 в Україні! Розділяю олімпійські цінності! Передаю естафету...». Опублікувати на своїй сторінці Фейсбук або Інстаграм пост із цим відео або фото (не сторіс!!!) з хештегом #olympicday2020ua та #olympicday.

  Щотижня серед найкращих відео та фото розігрувалися олімпійські подарунки . Переможці обиралися за допомогою програми Random.

  За підсумками розіграшів володарями олімпійських призів у перший  тиждень визначено : Ладижинську ЗОШ№2, у другий тиждень  переможцями стали учениці - Шамрай Дар’я та Золкіна Соломія. Вітаємо переможців!

   

   

   

   

     04.09.2020 | Aдмін

  Вернутись назад
Всі новини

Контакти

Адреса: Вінницька обл.,
м. Ладижин,

вул.Процишина, 21


Тел.:(04343) 6-15-47

Email:lad_shkola2@ukr.net

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Освітній портал

Сайт Сташок Н.П.

Сайт Сташок Н.П.