Новини

  Рік здорових активностей з Healthy Schools

  Навчити учнівську молодь зберігати і зміцнювати своє здоров’я, забезпечити активну участь кожного — одне з важливих завдань Нової української школи.  Протягом року Ладижинська  ЗОШ №2 брала участь у Програмі «Healthy Schools»: заради здорових і радісних школярів». Це соціальна програма, яку започаткував центр « Розвиток  КСВ» за підтримки міжнародної філантропної організації « Mondelez International Foundation» і Міністерства молоді та спорту України. Вона спрямована на популяризацію фізичної активності, здорового харчування та відповідального ставлення до власного здоров’я школярів.

  З 15 жовтня по травень учні, вчителі, батьки  Ладижинської ЗОШ№2 впроваджували здорові активності в навчальному закладі.  За період участі у програмі в школі було проведено 180 корисних та цікавих активностей, які дали змогу всім учасникам зрозуміти - «Здоров’я – у власних руках» .

  Участь у цьому проекті дала нам можливість стати впевненішим в собі, можливість стати сильнішими духом і відрізнятися непереборним прагненням бути здоровими та успішними.

  У Всеукраїнській програмі «Healthy Schools»: зареєструвалися 475 шкіл .

  До фіналу потрапили 50 проєктів-фіналістів, які провели найбільш цікаві і корисні  заходи та залучили максимальну кількість учасників.

  Школа №2 увійшла у фінал  і разом з 50 найкращими школами України  презентувала свою роботу за рік.

  За  підсумками журі п’ять шкіл визнані переможцями і серед них- наша Ладижинська ЗОШ№2 , яка  отримає Грант- 30 тис. грв. на закупівлю STEM-обладнання.

  Насичений і цікавий  був рік з Healthy Schools. Рік здорового способу життя і неймовірних вражень, який об’єднав учнів і вчителів, батьків і громаду, залишив приємні спогади та зарядив неймовірною енергією і силою, яка продовжує надихати на нові звершення.

   

    Тому в  пам’ять про участь і перемогу в цьому захоплюючому проєкті, у шкільному саду ми висадили молоді деревця каштанів, що стало символом нових перемог школи.

     04.09.2020 | Aдмін

  Вернутись назад
Всі новини

Контакти

Адреса: Вінницька обл.,
м. Ладижин,

вул.Процишина, 21


Тел.:(04343) 6-15-47

Email:lad_shkola2@ukr.net

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Освітній портал

Сайт Сташок Н.П.

Сайт Сташок Н.П.