Рік здорових активностей з Healthy Schools

Навчити учнівську молодь зберігати і зміцнювати своє здоров’я, забезпечити активну участь кожного — одне з важливих завдань Нової української школи.

Протягом року Ладижинська  ЗОШ №2 брала участь у Програмі «Healthy Schools»: заради здорових і радісних школярів». Це соціальна програма, яку започаткував центр « Розвиток  КСВ» за підтримки міжнародної філантропної організації « Mondelez International Foundation» і Міністерства молоді та спорту України. Вона спрямована на популяризацію фізичної активності, здорового харчування та відповідального ставлення до власного здоров’я школярів.

З 15 жовтня по травень учні, вчителі, батьки  Ладижинської ЗОШ№2 впроваджували здорові активності в навчальному закладі.  За період участі у програмі в школі було проведено 180 корисних та цікавих активностей, які дали змогу всім учасникам зрозуміти - «Здоров’я – у власних руках» .

Участь у цьому проекті дала нам можливість стати впевненішим в собі, можливість стати сильнішими духом і відрізнятися непереборним прагненням бути здоровими та успішними.

У Всеукраїнській програмі «Healthy Schools»: зареєструвалися 475 шкіл .

До фіналу потрапили 50 проєктів-фіналістів, які провели найбільш цікаві і корисні  заходи та залучили максимальну кількість учасників.

Школа №2 увійшла у фінал  і разом з 50 найкращими школами України  презентувала свою роботу за рік.

За  підсумками журі п’ять шкіл визнані переможцями і серед них- наша Ладижинська ЗОШ№2 , яка  отримає Грант- 30 тис. грв. на закупівлю STEM-обладнання.

Насичений і цікавий  був рік з Healthy Schools. Рік здорового способу життя і неймовірних вражень, який об’єднав учнів і вчителів, батьків і громаду, залишив приємні спогади та зарядив неймовірною енергією і силою, яка продовжує надихати на нові звершення.

Тому в  пам’ять про участь і перемогу в цьому захоплюючому проєкті, у шкільному саду ми висадили молоді деревця каштанів, що стало символом нових перемог школи.

04.09.2020 | Aдмін