Прощавай початкова, школо!

Сьогодні у нашій шкільній родині свято з нагоди закінчення початкової школи. Прийшов час прощатися з нашими четвертокласниками.

Чотири роки діти разом зі своїми класними керівниками Драч В.І., Склярук М.С., Шатовою О.І. піднімалися першими найважчими східцями Країни Знань.  Їх  турботливо вирощували і отримали борошно вищого ґатунку. Перед використанням тісто збагатили чистими думками і щирими почуттями. Замість цукру додали творчих ініціативних високопрофесійних вимогливих педагогів з почуттям відповідальності. Посипали тісто ваніллю індивідуального підходу, а коли тісто підійшло додали роботу з обдарованими дітьми. Щиро приправили увагою, ніжністю, добротою.

Під час випікання підтримували необхідну температуру в душі кожної дитини. Для крему додали гуртки, бібліотеку, спортивні секції, музичний джем та танцювальну глазур. Прикрасили родзинками конкурсів «Первоцвіт», «Соняшник», «Олімпус», «Кенгурятко». А ось, що з цього вийшло судити Вам, шановні батьки випускників початкової школи 2020!

Ними пишатиметься Ладижинська школа №2, адже перші кроки до успіхів вони зробили саме тут.

Відео 4-А

Відео 4-Б