Новини

  День Перемоги!

  Наближається  День Перемоги! Це свято миру і радості, це свято спогадів і вшанування полеглих .  Радість перемоги і гіркота непоправних втрат – почуття, які нероздільно живуть у серцях кожного з нас: від учасників , від усіх очевидців ВВВ  ці почуття  свято передаються і свято переймаються новими поколіннями. І  цій естафеті  незгасної народної пам’яті не буде кінця. Наша школа тісно співпрацює  з міською ветеранською організацією. Щорічно,  напередодні Дня Перемоги ми запрошуємо в школу  наших ветеранів на зустрічі , де учасники бойових дій згадують про пережиті роки війни та передають школярам дух мужності, сили і мудрості. Нажаль, в цьому році , через ситуацію, яка склалася в цілому світі , ми не можемо традиційно зустрітися з нашими героями, але ми  не маємо права не згадати  про них. Дуже жаль, але з кожним роком все меньше їх залишається в життєвому строю. Даються взнаки і опалена війною молодість, сирі окопи і бліндажі, голод і холод, хвороби і рани. Їхні груди вкриті медалями, на скронях – сивина. Зокрема,  в нашому місті залишилося  всього п’ять учасників бойових дій : Лаврентюк Степан Михайлович , Мурований Ілля Овсійович , Ліневич Юхим Леонтійович, Сокол Георгій Кирилович, Лоссан Валентина Ємілівна.

  Всі вони  Герої мужності і слави, на яких ми маємо рівнятися. З великою любовю і вдячністю ми згадуємо про них. Ми щиро вітаємо із наступаючим  святом і  вклоняємося вам за вашу мужність і героїзм.  Бажаємо здоров’я, довгих років життя, радості  від кожного прожитого дня,  мирного неба над головою. Низький уклін вам, сивочолі ветерани!

  Вклонимося низько до землі тим ветеранам та учасникам війни, які повернулися після війни до мирної праці , але не дожили , щоб разом з нами зустріти 75- річницю з дня визволення країни від фашистів.

         Кожна українська родина сьогодні і завжди повинна берегти пам’ять про всіх, хто відстояв державу в тій страшній війні, хто подарував нам блакитне небо над Україною.

     20.05.2020 | Aдмін

  Вернутись назад
Всі новини

Контакти

Адреса: Вінницька обл.,
м. Ладижин,

вул.Процишина, 21


Тел.:(04343) 6-15-47

Email:lad_shkola2@ukr.net

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Освітній портал

Сайт Сташок Н.П.

Сайт Сташок Н.П.