Шкільна онлайн-конференція

Школа- це острівок, де живуть дитячий сміх і радість, молодість і мудрість, перше кохання і справжня дружба. А ще на цьому острівку поселилися традиції, добрі справи і фантастичні ідеї, які рухають учнівський та вчительський колектив з неймовірною силою вперед, задля досягнення мети.Саме такими ідеями переймаються лідери учнівського самоврядування Ладижинської ЗОШ #2

Карантин не став на заваді організації та проведенню запланованій звітно- виборчій конференції, яка традиційно проходить у квітні. Вперше була організована онлайн- конференція, яка зібрала 122 учасники, серед них- вчителі та учні. 16 квітня, 0 13.00 всі учасники конференції були на зв'язку та протягом 1.30 хв вирішили всі питання порядку денного: переглянули звіти завідуючих відділами , затвердили новий склад апарату ШМ на наступний навчальний рік, вирішили питання щоденника та оголосили переможців конкурсу "Обдарованість року". А головне, завдяки активному голосуванню обрали нового мера на наступних 2 н.р.

Кандидатів на посаду мера ШМ було три, і всі вони гідні перемоги: активні лідери , відповідальні, готові до творчих справ. Ми вітаємо новообраного мера-Даніленко Жакліну з перемогою. Команді лідерів бажаємо на наступний рік витримки, творчих ідей і нових перемог! Також велике спасибі тим, хто працював в команді лідерів довгий час і в цьому році залишає Шкільне Містечко, адже завершує навчання. Багато добрих і корисних справ було зроблено цією командою і їх далі будуть продовжувати наступники.

05.05.2020 | Aдмін