Шевченко. У ритмі серця…

Спадок, який створив Тарас Шевченко  понад 2 століття тому, став джерелом натхнення для багатьох сучасних митців.

Завдяки креативному підходу та свіжому погляду, безліч текстів, образів, картин  Кобзаря отримали друге життя у 21 столітті. У Ладижинській ЗОШ №2 було проведено літературно- музичну композицію, присвячену творчості Т.Г.Шевченка. Зі сцени лунали його твори в обробці сучасних композиторів, а виконували їх талановиті вчителі та учні школи. Захід «Шевченко. У ритмі серця», який підготували вчителі української мови та літератури  Студоляк О.П. та Мельник Т.А. ще раз підкреслив, що поезія Шевченка була і є явищем єдиним і неповторним. Тому , 206 –й день  народження Шевченка – це привід не лише вшанувати память великого Кобзаря, але і згадати творчість, яка не втрачає своєї актуальності у наші дні.

21.03.2020 | Aдмін