Новини

  8 Березня – жіноче свято.

  Кожна жінка мріє  провести цей день особливо.   Таку можливість учителі Ладижинської ЗОШ№2 отримали завдяки туристичній фірмі  «Weekend»  та голові профкому Полуведько О.М.

  Навесні серце  прагне пригод та неймовірних вражень. Що може бути краще , ніж 3 вихідних дні поспіль? Ми знаємо: це 3 три вихідних у Закарпатті!

  День 1. Легкий весняний дощик не зіпсував нам настрою , і ми насолоджувалися чудовими краєвидами та вишуканою архітектурою старовинного замку Шенборнів. Під час подорожі ще раз пересвідчилися, який веселий та дружній у нас колектив!!!

  Замок Паланок, що в Мукачево, величний та суворий вразив  нас своєю неприступністю. 8 рівнів захисту від ворогів-це вам не жарти!

  Коли ми приїхали в Косино , то вже й дощик перестав. Розкіш, із якою нас приймали в термальних купальнях, можна порівняти з кращими європейськими курортами. Коли надворі+5,а вода  +38 , із обличчя не сходить посмішка. Наче повертаєшся в дитинство, хочеться похлюпатися у всіх басейнах, відвідати всі сауни.

  Згодом стомлені ми поїхали до готелю. Комфортне проживання та самобутня гуцульська кухня запам’ятаються надовго.

  День 2. Ранок 8 Березня почався  для кожної з нас  білим   тюльпаном і смачним сніданком. Дякуємо чоловікам за приємний сюрприз.

  Щоб дістатися до озера Синевір , наш колектив розділився на дві команди: туристи - пішохідники  та ті, хто полюбляє карпатські сани. Ми, ладижинці, у цьому році не бачивши снігу,  переконалися , що зима існує, вона царює на озері Синевір. Сніг та крига, тиша та спокій життєдайним бальзамом лягли на душі вчителів.

  Наступна зупинка-реабілітаційний центр для тварин. Кого тут тільки немає! Вовки білі, сірі, чорні, бізони, олені, віслючок, леви, тигри, верблюд,

  страуси , кози…Усі тварини доглянуті, що порадувало нас - любителів природи.

  Після довгої подорожі  всі зголодніли , дуже доречною була екскурсія на сироварню. Ми не лише дізналися , як готують та зберігають сири 4- річної давності, але мали чудову нагоду все це скуштувати.

  У готелі нас чекала  святкова вечеря.

  День третій. Заключний.

  Ми відвідали водоспад Шипіт. Чисті гірські води життєдайною вологою наповнили наші серця. А на останок - трохи адреналіну. Декому із нас 20 хвилин підйому на канатній дорозі на гору Гембу видалися вічністю, але краєвиди, що відкривалися згори вартували будь-якого екстріму. Дехто вперше побував вище хмар. У чайовні, що знаходилася біля вершини , ми мали змогу насолодитися автентичними чаями. Кому мало було вражень, той на снігоходах піднімався до самої вершини. Аж дух захоплювало!

   Додому приїхали в 4 години  ранку, стомлені  та щасливі. Подорож була неймовірною, і кожному із нас запам’ятається надовго. Ми отримали стільки адреналіну, що уроки , проведені у вівторок , здається, були найкращими в нашому житті. #Healthyschools_ UA

   

     21.03.2020 | Aдмін

  Вернутись назад
Всі новини

Контакти

Адреса: Вінницька обл.,
м. Ладижин,

вул.Процишина, 21


Тел.:(04343) 6-15-47

Email:lad_shkola2@ukr.net

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Освітній портал

Сайт Сташок Н.П.

Сайт Сташок Н.П.