Новини

  Нове харчування- смакує по- особливому!

  В  Ладижинській школі №2  стало більше харчуватися учнів. Все тому, що наші працівники їдальні готують з любов’ю  дуже  смачні страви.    У меню з’ явилися нові страви: нагетси, шніцель, бургер,  різні види салатів, манний пудинг, лимонад і багато інших. Діти  та батьки новим  меню задоволені.

  Перш чим вводити нове харчування в шкільній їдальні було проведено опитування школярів: «Чи хотіли б ви змінити харчування в шкільній їдальні?»

  Було опрацьовано учнями, вчителями, працівниками їдальні збірник рецептів  відомого шеф-кухаря Євгена Клопотенка  який запропонував змінити харчування в навчальних закладах . Також з батьками  було обговорено питання введення нового меню за рецептурою Є. Клопотенка. Майже стовідсотково зійшлися на думці, що харчування потрібно змінювати. Зваживши всі «За» і «Проти» дійшли згоди і прийняли рішення  використовувати деякі рецепти приготування страв із збірника, виходячи з умов оснащення шкільної їдальні  та саме ті страви, які обрали учні школи. Збірник рецептів страв для харчування дітей шкільного віку передали нашому шкільному  шеф-повару Чехоні Л.П.   11.02.2020 | Aдмін

  Вернутись назад
Всі новини

Контакти

Адреса: Вінницька обл.,
м. Ладижин,

вул.Процишина, 21


Тел.:(04343) 6-15-47

Email:lad_shkola2@ukr.net

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Освітній портал

Сайт Сташок Н.П.

Сайт Сташок Н.П.