РАЗОМ З «HEALTHY SCHOOLS»

Ми далі продовжуємо втілювати в життя школи активності, які сприяють реалізації завдань програми Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів.

Кожний  клас планує  заходи, які мають на меті  зміцнити та покращити здоров’я наших школярів. Ми відслідковуємо, знімаємо на відео, фотографуємо та викладаємо у соціальні мережі. Отже, що відбувається у нашій школі в січні:

-учні 2-В класу вдома вчилися готувати смачні здорові перекуси. І з цим завданням справилися на відмінно!. А ще  учні –другокласники  самостійно готували вітамінний салат «Вінігрет», а потім смакували ним  в школі під час обіду. Вітамінів другокласники отримали вдосталь, а ще й великий досвід кулінарної справи, який знадобиться в подальшому житті.

- наші учні та вчителі долучилися до традиції купання на Водохреща , адже вода у цей день  має цілющі властивості та особливу силу зцілення.

Приєднуйтеся до нас і організовуйте ації, змагання, руханки, будь­які активності, які позитивно будуть впливати на ваше здоров’я.

28.01.2020 | Aдмін