Звіт про проведення Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек у Ладижинській ЗОШ №2

Згідно з Наказом МОН від 12 серпня 2014 року № 931 з 1 по 31 жовтня у  Ладижинській  ЗОШ №2 проходив   Всеукраїнський  місячник шкільних бібліотек під гаслом «Бібліотека Нової української школи – простір для освітніх можливостей кожного учня».

Нова українська школа без нової сучасної шкільної бібліотеки не відбудеться, адже шкільна бібліотека – це саме те місце, де щодня для спільної роботи зустрічаються учні, вчителі і бібліотекарі, де здобуті на уроках знання складаються у дітей у цілісну картину світу. І саме в бібліотеці діти отримують практичні навички пошуку потрібної інформації, вміння працювати з нею, - абсолютно необхідні як запорука застосування теоретичних знань на практиці і навчанні  протягом усього життя.

В рамках місячника були проведені різноманітні заходи, які привертали увагу  учнів до бібліотеки:

-  відкриття місячника «Учні НУШ у бібліотеці »;

-  книжкова виставка « Світ чарівної казки»;

-  квест « Улюблені казки»;

- вікторина «Літературні герої у бібліотеці»;

- екскурсія в дитячу бібліотеку « Казковий світ бібліотеки»;

- виставка малюнків «Я у бібліотеці»;

- благодійна акція « Книжка в дарунок бібліотеці»;

-  посвята в читачі «Подорож у Королівство книг»;

- підведення підсумків проведення місячника.

01.11.2019 | Aдмін