Ми відвідали Vinnytsia RoboCamp

26-27 жовтня в КЗ «ВМПДЮ ім..Л.Ратушної» пройшов відкритий фестиваль робототехніки Vinnytsia RoboCamp, який відвідали учні нашої школи.

Стрімка еволюція людства та технологій веде до того, що незабаром найбільш популярними та перспективними на планеті фахівцями стануть професіонали в галузі високих технологій та комп’ютерних наук.
    Саме робототехніка, яка на сьогодні все міцніше закріплюється у навчальних закладах України, інтегрує науку, технології, математику та програмування і базується на активному навчанні дітей через практичну діяльність по проектуванню та створенню роботів. Тепер діти можуть вивчити робототехніку, проводити власні фізичні експерименти і досліджувати світ із новими можливостями.

Даний фестиваль проводиться з метою залучення учнів шкіл та вихованців позашкільних закладів освіти до інноваційної науково-технічної творчості, розвитку інженерно-конструкторських навичок, впровадженню STEАM-технологій викладання та основ робототехніки в закладах освіти, професійної орієнтації молоді щодо вибору професії, пов’язаної із інженерією та програмуванням.
    На фестиваль приїхали 27 команд з різних регіонів України.
    Програма Фестивалю включала:
    • змагання у молодшій віковій категорії (використання наборів Lego WeDo 2.0);
    • змагання у старшій віковій категорії (використання Lego Mindstorms NXT, EV3);
    • виставку роботів, змодельованих учасниками змагань.

Учні нашої школи мали змогу на власні очі пересвідчитись, як це круто займатись робототехнікою, поспілкувались з однолітками, поділились своїм досвідом та отримали гарну мотивацію до розвитку своїх умінь та навичок в цій галузі.

30.10.2019 | Aдмін