Свято осені

Ось і завітала в Україну щедра осінь.

25 жовтня у школі на паралелі 4-их класів відбулося свято осені. Учні 4-В класу разом із своїм класним керівником Склярук М.С. запросили на свій захід батьків , вчителів та дітей-четвертокласників.

На сцені лунали пісні про осінь-чарівницю, у своїх віршах учні прагнули описати красу осені, її різнобарв’я та щедрість. А ще на святі всіх розважала Осінь, яка прийшла зі своїми  трьома  місяцями: Вереснем, Жовтнем і Листопадом. Вони розповіли як кожен виконував свою роботу, щоб підготувати землю до зими. Цікавою була розповідь про традиції українського народу восени, доречні були прислівя та приказки. Осінь з присутніми грала у ігри, танцювала у таночку та співала пісні.

Свято пройшло весело й цікаво. Всі присутні отримали безліч позитивних емоцій та незабутніх вражень.

28.10.2019 | Aдмін