Вітамінний тиждень

На паралелі 3-их класів в рамках програми  Healthy Schoolsбуло організовано день фруктів.

Принесені фрукти діти продавали, частували присутніх та споживали самі. Цей день третьокласники запам’ятають надовго адже вони стільки зїли в цей день вітамінів….

А четвертокласники всіх пригощали стравами , які приготовлені з овочів. Чого там тільки не було: млинці з яблуками, деруни, гарбузова каша, запечені овочі,вінегрет, морква та бурячок по - корейськи т.д. Всі страви діти готували з батьками. Вони були дуже смачні, корисні, естетично оформлені. Кожний , хто скуштував  страви з овочів  поповнили свій організм цінними та корисними вітамінами.

А ще діти всі виручені  кошти від продажу передали на лікування  дівчаткам – ладижанкам - Даценко Соломії та Перегонець Ульяні.

28.10.2019 | Aдмін