Healthy Schools!

Ми стали учасниками програми «Healthy Schools

Наша школа – школа сприяння здоров’ю! І відрізняється від інших закладів міста девізом «Школа здоров’я, добра та любові» , який майорить на центральному вході до школи.

А ще в нашій школі створено всі умови для успішного навчання, збереження фізичного та духовного здоров’я кожного школяра. Саме так, адже фірмове кредо «Фізично здоровий та духовно обдарований учень-сертифікат якості навчання в ЛадижинськійЗОШ№2».

А з програмою«Healthy Schools:заради здорових і радісних школярів ми будемо популяризувати здоровий  спосіб життя , сприяти комфортному психологічному  середовищу серед батьків, учителів, учнів. А ще, долучившись до цього проекту, ми будемо брати участь у різних цікавих активностях і вигравати круті призи.

Отож, кожний клас має бути активним протягом року, брати участь у різних заходах, які спрямовані на формування здорових звичок, переглянути раціон свого щоденного харчування та режим дня, робити ранкову зарядку та фізичні вправи, займатися спортом.

З 15 жовтня ми долучилися до реалізації завдань програми. Це все заради радісних і здорових школярів. Будьмо здорові!

17.10.2019 | Aдмін