Надзвичайні ситуації в природі.

В Україні щороку виникає від 100 до 300 надзвичайних ситуацій природного походження.

Справжнім лихом є землетруси, повені, зсуви, бурі, урагани, снігові замети, пожежі лісів, торфу, полів і населених пунктів.

16 жовтня  в рамках місячника Цивільного захисту в  школі відбулася виставка  моделей-макетів надзвичайних ситуацій природного походження.

Учні 5-11 класів вміло  змоделювали надзвичайні ситуації у форматі 3-D: повінь, виверження вулкану, цунамі, пожежа і т.д. До виконання завдань  підійшли креативно , передавши усі моменти стихійного лиха. Нажаль, не всі класи взяли участь у цьому конкурсі. Дякуємо учням: 5-А,5-Б,5-В,6,-А,6-Б,6-В,7-А,7-Б,7-В,7-Г, 8-А,8-Б, 9-В та їхнім класним керівникам.  Молодці!!!

17.10.2019 | Aдмін